Kringen met jeugdwerking

Beste,

Ik ben voor mijn dochter op zoek naar een schaakclub die les geeft aan jongeren; ze is 13.
Via mijn zoektocht op het net kwam ik op jullie website terecht.
Graag had ik wat meer informatie ontvangen over het waar en hoe.
Dank alvast.
Warme groet,
Op regelmatige basis komen vragen als hierboven toe bij de Liga Antwerpen; waar kan m’n zoon of dochter leren schaken. Om jullie daarin te helpen hebben we een lijst met kringen (clubs) in de Provincie Antwerpen die jullie daarbij kunnen helpen. Deze lijst geeft een overzicht van aangeboden schaaklessen voor kinderen. Bent u op zoek naar een schaakgelegenheid vor volwassenen, dan kan u een overzicht van alle clubs van de Liga Antwerpen vinden op deze pagina. Heeft u bijkomende vragen dan horen we het graag.
KASK
Vrijdag 16u tot 18u
Outpost Gamecentrum, Beggaardenstraat 6, Antwerpen
Contact: Frank Schrickx (frankschrickx@gmail.com)
KMSK
Zondag 10u15 tot 12u
Sporthal ‘Den Boemel’, Bautersemstraat 63, Mechelen
Contact: Kevin De Winter (kevin.de.winter@hotmail.be)
Website: www.kmsk.be
Turnhoutse SK
Zondag 10u tot 12u
Jubuleumlaan 1, Turnhout
Contact: Tonnie Van Damme (info@jsturnhout.be)
Website: www.jsturnhout.be
KSK Deurne
Zondag 11u15 tot 12u15
Royal Esso Club, Boekenberglei 232, Derune
Contact: Dirk Verlinden (dirk.verlinden@pandora.be)
Website: www.skdeurne.be
Club 64 Beveren
Vrijdag 18u30 tot 20u
Gildenhuis, Ciamberlanidreef 92, Beveren
Contact: Peter Verbruggen (peter.verbruggen1@telenet.be)
Website: www.bloggen.be/schaakclub64/
SK Moretus Hoboken
Zondag 10u tot 12u
Fort 8—Refter Plantsoenen, Schansstraat 9, Hoboken
Contact: Bruno Luyckx (bruno.luyckx@gmail.com)
Website: moretus.be
SK Oude God (Mortsel)
Zondag 10u tot 12u
Mark Liebrechtcentrum, Heilig Kruisstraat 16, Mortsel
Contact: Heidi De Swert (heidi_deswert@hotmail.com)
Website: www.skoudegod.be
SK Boris Spassky (Schilde)
Dinsdag 19u tot 20u
Taverne Nova, Turnhoutsebaan 155, Schilde
Contact: Sigri Vandeweyer (sigri_vandeweyer@hotmail.com)
Website www.schaakclub-schilde.be
Geelse SK
Zondag 10u tot 12u
‘t Wijnhuis, Stationstraat 56, Geel
Contact: Jos Huysmans (jos.huysmans@skynet.be)
Website: www.geelseschaakkring.be
Boey Temse
Vrijdag 18u30 tot 20u
Refter OCMW rustoord, Clement D’Hooghelaan 8, Temse
Contact: Marc Blommaert (Marc_blommaert@telenet.be)
Website: www.chess-boey-temse.be
TSM Schaakklub
Zondag 10u tot 12u
Technische Scholen Mechelen, Onder Den Toren 14, Mechelen
Contact: Jan Gooris (tsm.schaak@gmail.com)
Website: tsmschaakklub.info
SK Brasschaat
Zondag 10u tot 12u
GIB, Door Verstraetelei 50, Brasschaat
Contact: Marijke Dingemans (jeugd@brasschaak.be)
Website: www.brasschaak.be
Rokade Westerlo
Zondag 10u tot 12u
Café ‘t Centrum, Boerenkrijglaan 24/26, Westerlo
Contact: Luc Claes (claeluc@gmail.com)
Website: www.rokadewesterlo.be
SK Zimmertoren
Woensdag 14u tot 16u
Café Refuge, Zimmerplein 12, Lier
Contact: Johan Knabe (johanknabe@hotmail.com)
Website: www.sklier.be
ChessLooks Lier
Zondag 11u tot 12u
Café Het Looks, Ros Beiaardstraat 13, Lier
Contact: Patrick Verrijssen (pastapat@telenet.be)
Website: chesslooks-lier.be