Clubs

Hier vindt u een overzicht van de drieëntwintig clubs aangesloten bij de Schaakliga Antwerpen. De hier vermelde speeldagen zijn in principe voor volwassenen. Informatie over kringen met een jeugdwerking is hier te vinden.

KASK
Outpost Gamecentrum
Beggaardenstraat 6, Antwerpen
Speeldag: Maandag 20u
Kon. SK Merksem
LDC Cogelshof (1e verdieping)
Deuzeldlaan 49, Schoten
Speeldag: Vrijdag 20u
Borgerhoutse SK
’t Werkhuys
Zegelstraat 13, Borgerhout
Speeldag: Donderdag 20u
Website: www.borgerhoutsesk.be
Kon. Mechelse SK
Busleyden Atheneum—Campus Pitzemburg
Bruul 129, Mechelen
Speeldag: Vrijdag 20u
Website: www.kmsk.be
Kon. Turnhoutse SK
Café Sint Pieter
Grote Markt 60, Turnhout
Speeldag: Vrijdag 20u
Website: www.jsturnhout.be
Kon. SK Deurne
Royal Esso Club
Boekenberglei 232, Derune
Speeldag: Vrijdag 20u
Website: www.skdeurne.be
Club 64 Beveren
Gildenhuis
Ciamberlanidreef 92, Beveren
Speeldag: Vrijdag 20u
Website: www.bloggen.be/schaakclub64/
SK Moretus Hoboken
Dienstencentrum Portugesehof
Portugesestraat 1, Hoboken
Speeldag: Vrijdag 20u
Website: moretus.be
SK Oude God (Mortsel)
Mark Liebrechtcentrum
Heilig Kruisstraat 16, Mortsel
Speeldag: Dinsdag 20u
Website: www.skoudegod.be
SK Boris Spassky (Schilde)
Taverne Nova
Turnhoutsebaan 155, Schilde
Speeldag: Dinsdag 20u
Website: www.schaakclub-schilde.be
Geelse SK
’t Wijnhuis
Stationstraat 56, Geel
Speeldag: Vrijdag 20u
Website: www.geelseschaakkring.be
Boey Temse
Refter OCMW rustoord
Clement D’Hooghelaan 8, Temse
Speeldag: Vrijdag 18u30
Website: www.chess-boey-temse.be
Molse Schaakclub
Lokaal dienstencentrum in Ten Hove (Zaal 3)
Jakob Smitslaan 28, Mol
Speeldag: Vrijdag 19u30
Website: www.molseschaakclub.be
TSM Schaakklub
Technische Scholen Mechelen
Onder Den Toren 14, Mechelen
Speeldag: Vrijdag 18u30
Website: tsmschaakklub.info
Willebroek SK
Centrum J. Van Winghe
Captain Tripstraat 33, Willebroek
Speeldag: Donderdag 20u
SK Brasschaat
GIB
Door Verstraetelei 50, Brasschaat
Speeldag: Vrijdag 20u
Website: www.brasschaak.be
SK Rokade Westerlo
Café ’t Centrum
Boerenkrijglaan 24/26, Westerlo
Speeldag: Vrijdag 20u
Website: www.rokadewesterlo.be
SK Noorderwijk
Parochiecentrum
Ring 27–29, Noorderwijk
Speeldag: Dinsdag 20u
Website: www.scnoorderwijk.be
SK Paul Van Herck
Café De Deken
Oudebareellei 1, Merksem
Speeldag: Vrijdag 20u
SC De Gouden Burcht
Schaakcafe De Wachtzaal
Dorpstraat 119, Burcht
Speeldag: Vrijdag 20u
SK Zimmertoren
Café Refuge
Zimmerplein 12, Lier
Speeldag: Vrijdag 20u
Website: schaakclublier.sklier.be
SK Atheneum Boom
Atheneum Boom
J.B. Davidstraat 2, Boom
Speeldag: Maandag 19u
ChessLooks Lier
Café Het Looks
Ros Beiaardstraat 13, Lier
Speeldag: Vrijdag 20u
Website: chesslooks-lier.be